Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu Genel Başkanı Bendevi Palandöken tarafından yapılan açıklamalar ile üzerinde çalışılan Esnaf Kart uygulamasının yakın zamanda kullanıma

Esnaf Kart Uygulaması Geliyor
Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu Genel Başkanı Bendevi Palandöken tarafından yapılan açıklamalar ile üzerinde çalışılan Esnaf Kart uygulamasının yakın zamanda kullanıma geçeceği duyuruldu.
Ücretsiz Kartla Esnaflara İndirim
TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, bir süredir üzerinde çalışılan Esnaf Kart uygulamasının neredeyse piyasaya sürülmeye hazır olduğunu, yakın bir tarihte esnaflar ve sanatkarlar için kullanıma hazırlanacağını belirtti. Söz konusu kart ücretsiz olup, kullanılabilecek tüm alanlarda birçok indirim sağlayacak.
Bendevi Palandöken’in açıklamaları, “Esnaf ve sanatkarlar hem ticari hem de bireysel araçları için başta akaryakıt, oto lastiği ve benzeri alanlarda, ailesi için yapacağı giyim, konaklama harcamalarında çok sayıda avantaja sahip olacak. Projemizin ikinci ayağı ise esnafın kendi arasında yaptığı alışverişlerde de bu indirimlerden yararlanmasıdır. Ülke genelinde bulunan 2 milyon esnaf, sanatkar ve aileleriyle birlikte 10 milyonu aşkın kişinin bu karttan yararlanması hedeflenmektedir.” şeklinde oldu.
Diledikleri Evde İndirimli Elektrik
Palandöken, kart sahibi olan esnaf ve sanatkarların, hayatına büyük bir avantajla devam edeceğini belirtti. Kart sahibi olan kişilerin 82 TL üzerinde bir elektrik faturası ödemeleri takdirinde, dilerlerse kendi evlerinde, dilerlerse dükkanlarında veya anne-babalarının evinde indirimden faydalanabileceklerini, “Bu ay projemizin ilk ayağında esnaf ve sanatkarlar indirimli elektrik kullanmaya başlayacak. 82 liranın üzerinde elektrik faturası ödeyen her esnaf ve sanatkar ister işletmesinde, ister evinde, isterse anne babasının evinde dilediği elektrik firmasından alacağı indirimli elektriği kullanmaya başlayacak. Esnaf ve sanatkar bundan sonra TESK üyesi olmanın avantajını hayatının her alanında hissedecek ve kullanacak.” sözleri ile açıkladı.

Kaynak:Emlakdanismanlari.com  

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.