Polat Yol Yapı tecrübesiyle kazanılan proje Eston Şehir Koru, toplam 44 bin metrekarelik bir arazide konumlanıyor. Villa, katlı villa, 5 katlı koru konutları ve 7-8 katlı evler olarak tasarlanan proje, toplam 90 konut ve 31 ticari ünite oluşturuyor.

Eston Şehir Koru projesi, olağanüstü konutları ve geleneği ile şehir hayatından uzak sakin ve huzurlu bir yaşam alanı sunmaktadır.  2019 yılının ikinci yarısında tamamlanması planlanan Eston Şehir Koru projesi, 126 m 2 ‘den başlayarak 2 + 1’ den 5 + 1 ‘e kadar değişen büyük konut türlerinde tasarlandı.

Eston Şehri Koru projesi, kişiselleştirilmiş bir ödeme ile yüzde 5 peşinat ve bir başlangıç ​​için ödeme kampanyası da yapıyor. İstanbul Bahçeşehir Konut projeleri Arasında yer alan Projedeki evlerin fiyatları 640 bin TL ile 1 milyon 500 bin TL arasında değişiyor.
Lokayon ve çevre, yatırımcıların ilgisini çekecek bir noktaya yükselecek, üçüncü havalimanı, Kuzey Marmara Yolu ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü, metro hattı ve şehre bağlanan hızlı tren yollarına yakın mesafededir. Ayrıca Eston City Koru projesi, Bilfen Koleji, Doğa Koleji, FMV Işık Okulu, Bahçeşehir Koleji, MEF gibi okulların yakınında bulunuyor.

Projenin sosyal tesisleri arasında bir çocuk oyun alanı, kameralı güvenlik sistemi, güvenlik ve kapalı otopark yer almaktadır. Bina özellikleri arasında asansör, merkezi ısıtma sistemi, ısı paylaşım ölçeri, ebeveyn banyosu bulunmaktadır.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz