Ev Alacaklara Müjde Kredi Faizleri Düşecek!

 

Konut sektörünün yavaşladığı son dönemlerde neden olarak görülmekte olan konut kredi faizleri hakkında sonunda müjdeli haber geldi. Gelen habere göre İnallar A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Turgut İnal, konut sektöründe önemli gelişmeler olduğunu açıklarken, konut alacaklara da önemli tavsiyeler iletti.

İnallar A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Turgut İnal, konut ve emlak sektörü için röportaj yapmış olup, yapılan röportaj da oldukça ilgi çekici bilgilere yer vererek, konut satın alacaklar için konut faizleri düşecek haberini paylaştı. Yaptığı açıklamalarda konut alacaklar içinde önemli tavsiyelerde bulundu.

İnallar A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Turgut İnal’dan Önemli Açıklamalar

 

İnallar A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Turgut İnal, yaptığı röportajda kendi yapıları ile ilgili bilgiler verirken ekonomik krizin bulunduğunu ve bundan dolayı da faiz oranlarının şuan da oldukça yüksek olduğunu açıkladı. Yaptığı açıklamada 2019 yılının bahar ayına kadar konut kredisi faiz oranları düşeceğini düşünüyorum diyerek önemli bilgilere yer verdi.

2018 yılının başları ilk zamanlarda konut sektöründe oldukça canlı başladığını dile getiren İnal, bilinçli yatırımcıların 2019 yılında yatırım yapmasının mantıklı olduğunu söyledi. Konut alacaklara tavsiye olarak ise katıldıkları projede sevmeleri, ısınmaları oldukça önemli olduğunu dile getirirken, aktif, eğlenceli ve finansal açıdan da kuvvetli bir yatırım yapılması gerektiğini söyledi. Konut alımlarında uzun vadeli bir yatırım düşünmeniz gerekmekte olduğunu dile getiren İnal, başarılı bir alımı bu şekilde gerçekleştirebilirsiniz diyerek konuşmalarını sonlandırdı.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz