Ev Almak İsteyenlere Büyük TOKİ Müjdesi!

20 yıla varan vadelerle konut satışı yapan TOKİ sadece 185 liradan başlayan taksitlerle konut satışı yapacağını duyurdu. Toplamda 8500 konut satışının gerçekleştirileceği açıklanırken bunların büyük bir bölümü ise TOKİ dar gelirli konutları kontenjanına ayrılmış bulunuyor. Alt gelir grubuna ait konutların yanı sıra TOKİ emekli konutları da 2018 yılında satışa sunulacak konutlar arasında yer alıyor.

Sadece 10 Bin Lira Peşinatla Ev Sahibi Olabilirsiniz

TOKİ alt gelir grubu konut projeleri için sadece 10 bin liradan başlayan peşinatlarla ev sahibi olunmasına olanak sağlanıyor. TOKİ evlerinden satın almak isteyen kişilerin satın almak istedikleri konutun satış bedelinin en az yüzde 10’u oranında peşinat yatırmaları gerekiyor. Kalan tutar için ise 240 aya kadar varan vade seçenekleri sunuluyor. Ancak TOKİ dar gelirli konut projelerinden yararlanmak isteyen kişilerin kendilerine, eşine ya da çocuklarına ait bir konutun olmaması şartı aranıyor. Yani ilk kez konut sahibi olacak olan kişilerin bu kampanyalardan yararlanmalarına izin veriliyor.

TOKİ Engelli Konutları Projeleri Devam Ediyor

Engelli vatandaşlarımızın da kendi konutlarına sahip olmalarını sağlamak adına TOKİ engelli konut projeleri de devam ediyor. Bunlar arasında en çok dikkat çekeni ise TOKİ Konya Meram engelli konut projesi olarak öne çıkıyor. TOKİ Balıkesir Gönen alt gelir grubu projesi kapsamında satışa sunulan konutlar 185 lira taksitle satılıyor ve pek çok farklı ilde cazip fiyatlı konut satışları gerçekleştiriliyor.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz