Uygun Fiyatlarla Ev Sahibi Olabilirsiniz!

TOKİ, ülkemizde konut projeleri adına büyük çalışmalar yapmakta ve her keseye uygun fiyatlarla ev sahibi olmak isteyenlerin karşısına çıkmaktadır.
Konut projelerinde belirlenen fiyatlar yeni düzenlemelerde, gayrimenkul yatırımcılarıyla paylaşılmaktadır. Buna bağlı olarak pek çok fırsat yatırımcılarla buluşturulmaktadır.

Ev Sahibi Olabilmek İçin TOKİ’den Büyük Proje Geldi

TOKİ, Esenler projesiyle konut imkânlarını geliştirmiştir. Bu bölgede yer alan konutların iyileştirilmesi ve yenilenmesi adına yapılan çalışmalarda, konutların uygun fiyatlara sahip olmaları adına da kararlar alınmıştır. Esenler projesi kapsamında konut sahibi olmak isteyen bireyler, kira bedeli öder gibi ev sahibi olma fırsatına da sahip olacaklardır.

Konutlar 57.000 Metre Karelik Alana İnşa Edilecek

Proje kapsamında yapılacak konutların, 57.000 metre karelik alana inşa edileceği duyuruldu. Belirlenen alan üzerine 2373 adet konut ve 55 adette ticari ünite tasarlanacağı, projede alınan kararlar arasında yer alıyor. Aynı zamanda sosyal yaşam merkezleri gibi farklı yaşam alanları da, proje içerisinde yer alıyor. Konut sahibi olacak bireylere her türlü imkân sağlanırken, bireylerin refah ve huzurlu bir ortamda yaşayabilmeleri için yapılan çalışmalar devam ediyor. Projede yeşil alanlara ağırlık verilmesi ve çocuklarının da unutulmaması en dikkat çeken özellikler arasında yer alıyor. Buna bağlı olarak konut sahibi olmak isteyen bireylere, her keseye uygun fiyatlarla ulaşılıyor.

Konutlarda Peşin ve Taksit Ödeme Seçenekleri Yer Alıyor

Konut ödemeleri; peşin ya da taksit seçenekleriyle yapılmaktadır. Peşim ödeme yapmak isteyen bireyler, satış bedelinin %5’i kadar ilk ödeme yapmaktadır. Daha sonra ödemeler aylara bölünerek %5’lik dilimlerle yapılmaktadır. Taksit seçeneklerinde ise, her yıl değişen TÜFE oranları baz alınarak işlem yapılmaktadır.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1 YORUM


  1. Warning: call_user_func() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'td_comment' not found or invalid function name in /home/emlakdanismanlar/public_html/wp-content/plugins/ad-inserter/ad-inserter.php on line 8274

CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz