Evde Daha Mutlu Kış Akşamları İçin Bunları Deneyin

Geçmişte yaşanan kış akşamlarında akla ilk gelen sıcacık yanan sobanın üzerine pişen kestaneler olurken günümüzde ne yazık ki sobalı evlerin sayı olarak artması bu büyük keyfi hayatımızdan çıkarmaktadır. Kış pek çok kişi için sosyal hayatın sınırlandığı bir mevsim olarak kabul edilse de evde geçirdiğiniz zamanı renklendirmek aslında sizin elinizdedir. Daha mutlu bir kış geçirmek için aşağıda yer alan önerileri denemeniz yeterli olacaktır.

Film Akşamı “Televizyon, Battaniye, Çekirdek”

Kış mevsiminde yaşayabileceğiniz güzelliklerden biri de evde sinema keyfi yaşamaktır. Sevgilinizle romantik bir gece yaşayabilir, hayatınıza korku filmleri ile gerilim katabilir ya da suç filmleri izleyerek katili kimin doğru bileceğine dair iddialara girebilirsiniz. Üstelik sıfır denebilecek kadar düşük bir maliyet ile kaliteli zaman geçirebilirsiniz. Bunun için izleyeceğiniz filme karar verin, T.V. karşısında yerinizi ayarlayın, yanınıza battaniyenizi ve çekirdeğinizi ya da patlamış mısırınızı alın. İşte bu kadar basit.

Masa Oyunları İle Eğlenin 

Her geçen gün daha da bağımlı hale geldiğimiz internetten uzaklaşmanızı sağlayacak olan masa oyunları aynı zamanda aile üyeleri ile hem eğlenceli hem de kaliteli zaman geçirmenizi sağlayacaktır. Tabu en çok tercih edilen masa oyunları arasında yer alırken geçmişten günümüze gelmeyi başaran sessiz sinema eğlencenin dozunun her geçen saniye artacağı oyunlardan biridir. Bunlara ek olarak kitap okuma geceleri düzenlemek ve ailece yapabileceğiniz ortak hobi uğraşmaları bulmak eğlenmenizi sağlayacaktır.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz