Eylül ayı, yoğun kiralama sezonudur. Bu ayda birçok ev kiralanır ve siz de evinizi kiraya veriyorsanız ilan fotoğraflarınız büyük bir etkiye sahiptir. Fotoğrafların kiracılar için büyük bir önemi vardır. Devir eskisi gibi değil ve ev arayışında olduğumuz zaman o bölgede yer alan kiralık ya da satılık daireleri hızlı bir şekilde bulabiliyoruz. Evin içini çekilen fotoğraflar sayesinde görüyoruz.

Okullar açıldı, üniversiteli öğrenciler ve tayini çıkan meslek grupları için kiralama sezonu bu aylarda oluyor. Bu yazımızda ise sizlere kiralık evinizi hızlı bir şekilde vermek için çekmeniz gereken fotoğraf yöntemlerinden bahsedeceğiz. Kiralık ev arayan kişilerin birçoğu emlak sitelerine koşuyor. Sizinde yapmanız gereken kiracıların kiralık ev ilanlarında ne istediğine odaklanmanızdır.

Sahibi olduğunuz evin dış mekan tasarımı ve iç mekan tasarımı oldukça önemlidir. Bulunduğu yerin dıştan çekimini, emlak sitesine eklemenizi tavsiye ederiz. İç mekanını çekeceğiniz zaman da özel eşyalarınızı çekmekten kaçının. Fotoğrafları kaliteli bir şekilde çekin ve ışık seviyelerini düşünerek çekin. İç çekim yaparken odanın güneş aldığı zaman fotoğraf çekmekten kaçının. Kötü çıkan fotoğraflar size de kötü yansıyabilir.

Çektiğiniz fotoğrafları galerinizde filtreleyin ve seçiminizi yapın. Her fotoğraf iyi olacak diye bir zorunluluk yoktur. Önemli olan evi iyi yansıtmaktır. Eğer kameranız kötü ise başka birinin kamerasından destek alarak çekim yapabilirsiniz. Evi çekerken düzenli bir şekilde çekmenizi tavsiye ederiz. Kalabalık, yoğun gelen ev kiracıların gözünü korkutabilir.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz