Almanya’nın Düsseldorf kentinde henüz daha devam eden Evim Türkiye Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı’na Avrupa’da ki gurbetçiler çok fazla ilgi gösterdi.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı sponsorluğunda, Demirören Medya ve İSTexpı Fuarcılık iş birliğiyle, Lineadecor stratejik ortaklığı ve THY resmi ulaşım sponsorluğu altında Almanya’nın Düsseldorf kentinde kısa süre önce başlamış olan fuar bugün de kalabalık bir şekilde devam etti. Dün gibi bugün de ünlü isimler fuara gelerek gurbetçiler ile beraber oldu. Ünlü isimler arasında Pınar Altuğ ve Birol Güven‘in de katıldığı fuarda isimler stantları gezerek projeler hakkında bilgilendirildi. Fuarda birbirinden güzel anlar yaşanırken, yoğun ilgiden dolayı kuyruklar oluştu.

Hem Gurbetçiler, hem de Firma temsilcileri memnun kaldı

Ülkemizin önde gelen 76 firmasını gurbetçilerle bir araya getiren fuardan ziyaretçiler çok fazla ilgilen dolayı da firma temsilcileri memnuniyetlerini belirtti. Gurbetçiler fuarı gezerken emlak alım satımlarında da bir artış meydana geldi. Gayrimenkul firmaları ile sohbet eden Dortmund gurbetçilerinden Şefik Ceylan, fuarın çok güzel olduğunu ve tahmin edilenden daha iyi olduğunu belirtti.

Almadan gitmiyoruz!

Almanya’da yaşamakta olan Şenol ve Hülya Gül, ailece ev almak için fuara geldiklerini belirtti. Projelere bakan çift, sözlerinde hem ev hem dükkan baktıklarını ve anlaşabilirsek almadan gitmeyeceklerini dile getirdi.

Gurbetçiler ile firma temsilcileri, bir araya gelerek karşılıklı memnuniyetlerini dile getirmiş ve böyle bir projenin bir ilk olmasına rağmen, başarıyla geçtiği öğrenildi.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz