Evinizi Gençleştirecek Bakım Önerileri!

Eski bir evde oturuyorsanız ve evinizin yeteri kadar bakımlı görünmediğini düşünüyorsanız yalnızca birkaç ufak adımla bu sorunu çözebilir, evinizi 10 yaş daha genç gösterebilirsiniz.

Dış Cephe Boyasına Özen Gösterin

Binalar yaşlandıkça dış cephe boyaları solar, dökülür ve kötü bir görünüme sahip olur. Evinizin daha bakımlı, genç ve güzel görünmesini istiyorsanız dış cephe boyasını yenilemelisiniz.

Dış Kapı

Evinizin dışarıdan görünümü fazlasıyla önemlidir. Ve bu görünüm açısından en önemli unsurlardan biri de dış kapıdır. Evinizin daha canlı görünmesini istiyorsanız dış kapıya yönelmeli ve gereken özeni göstermelisiniz. Kapının modelini ya da rengini değiştirebilirsiniz.

Bahçe Bakımı

Evinizin ufak da olsa bir bahçesi bulunuyorsa bakımını kesinlikle aksatmamalısınız. Çünkü güzel görünen bir bahçe, evin tüm havasını değiştirebilir. Yalnızca çimlerin biçilmesi bile çok daha güzel bir enerji yükleyecektir.

İşleri Ertelemeyin

Evinizde yapılmayı bekleyen ufak tefek bakım ve tamir işleri mutlaka vardır. Değişmesi gereken bir ampul, yenilenmesi gereken bir conta, dikilmesi gereken sökük ve biraz bakım isteyen kapı kolu gibi birçok ayrıntı vardır. Hepsinin listesini çıkarıp, bir hafta sonunda tamamlamaya çalışın. İhtiyaçların giderilmesi, evi gençleştirecektir.

Doğru Boya Seçimi

Canlı renkler evinizi olduğundan daha da genç gösterir. Evin havasını değiştirmek, farklılık katmak için en iyi çözüm yolu boyadır. Doğru boya tercihi ile hem eviniz yenilenir hem hayatınıza yeni bir renk katarsınız.

 

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz