Expo Turkey by Qatar’da Türkiye Gayrimenkul Sektörü Tanıtılacak

Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER) tarafından yapılan açıklamaya göre Katar Ulusal Kongre Merkezi’nde 19 ve 21 Nisan tarihlerinde Türkiye’den katılacak olan gayrimenkul firmaları tarafınca, Katarlı yatırımcılara Türkiye’deki yatırım olanaklarından bahsedilecek.

GYODER Başkanı Aziz Torun’un özel görüşmeler yapacağı Katarlı temsilciler ve yatırımcılara “GYODER Presentation Hub” kapsamında ülkemiz sektörü hakkında sunumlar yapması bekleniyor. Aziz Torun’un açıklamaları, “Katar, kişi başına düşen milli geliri ile dünyanın en zengin ülkesi. Türkiye, 20 milyar doları bulan yatırım değeriyle Katar’ın dış yatırımlarında dördüncü sırada yer alıyor. Bizim gayrimenkul sektörü olarak, sadece Katar ile ilişkilerimizi geliştirerek, ülkemize çok daha fazla yabancı yatırımcı çekecek potansiyelimiz var. Bize düşen, sektörde ürün çeşitliliğini artırırken, Türkiye’nin istikrarlı, güvenilir ve yatırım için cazip bir ülke olduğunu anlatmaktır. Özellikle gayrimenkul alanında yatırımın artması için önce ülkemiz, sonra bölgelerimiz ve şehirlerimizi çok iyi tanıtmalıyız.” şeklinde oldu.

Expo Turkey by Qatar’a, Artaş Avrupa Konutları, ASTAŞ, Emlak Konut GYO, Kuzu Grup, RE-PIE, Sinpaş GYO, Sur Yapı, Teknik Yapı, Torunlar GYO ve FYP de katılacak. Fuar alanında yapılacak olan sunumlar yirmişer dakika olup, firmaların gerçekleştirecek olduğu projelerle ilgili detayları ve ülkemizdeki gayrimenkul sektörü ile alakalı fırsatlar hakkında Katarlı yatırımcılara bilgi verilecek.

Expo Turkey by Qatar, Katar’ın başkenti Doha’da 19-21 Nisan’da düzenlenecek.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz