Eyüp Güncel Gayrimenkul Fiyatları Raporu 

İstanbul’un en hızlı gelişen yarısı olarak öne çıkan Avrupa Yakası ilçeleri arasında yer alan Eyüp ile ilgili güncel gayrimenkul raporu açıklandı. Açıklanan rapora göre yatırım için uygun olan ilçeler arasında üst basamaklara yükselen Eyüp aynı zamanda çok sayıda projeye de ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Sarıyer, Beyoğlu, Haliç, Gaziosmanpaşa, Sultangazi ve Fatih gibi ilçelere komşu konumda yer alan Eyüp Haliç’e kıyısı bulunması yönü ile de yatırımcıların dikkatini çekiyor.

Eyüp Yatırımın Yeni Merkezi Olarak Parlıyor

Kendisine bağlı olan 21 Mahalle ve 7 Köye ev sahipliği yapan Eyüp ilçesi yeni yatırımlar ile büyümeye devam ediyor Konut projelerinin yanı sıra alternatif yatırımlara da ev sahipliği yapan ilçede metro, metrobüs ve İETT hatları gibi alternatif pek çok ulaşım seçeneği sunuluyor. Sunulan bu seçeneklere ek olarak tramvay hattı inşası devam eden ilçe yapılan her yeni ulaşım ağında değerini arttırıyor. Yine yapımı devam eden 3. Havalimanı İnşası da Eyüp’ün değerine değer katacak önemli bir proje olarak öne çıkıyor.

Eyüp Güncel Gayrimenkul Fiyatları Ne Kadar?

Eyüp ilçesinde satılık gayrimenkul fiyatları yükselmeye devam ederken fiyatlar son bir aylık süreç içinde yüzde 10,8 oranında yükselerek en çok değeri artan ilçe olarak kayıtlara geçti. Eyüp 1+1 daire fiyatları yaşanan artış ile 140 bin liradan başlarken 240 bin dolara kadar çıkabiliyor. 2+1 daire fiyatları 500 bin dolara kadar çıkarken 3+1 dairelerde ise sınır 1 milyon 250 bin dolar olarak görülüyor.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz