Facebook Üzerinden Emlak Takipçilerinizi Arttırmanızı Sağlayacak 5 Madde

Tüm dünya genelinde 1 milyar 250 milyon gibi oldukça büyük bir aktif kullanıcı sayısına sahip olan Facebook Türkiye içinde en çok kullanılan sosyal medya uygulaması olarak dikkat çekiyor. Kullanıcı sayısının oldukça yüksek olması Facebook uygulamasını aynı zamanda oldukça etkili bir pazarlama yöntemine dönüştürüyor. İşte Facebook üzerinden emlak takipçilerinizi arttırmanızı sağlayacak 3 madde.

  1. Hakkınızda Bölümüne Mutlaka Anahtar Kelimeler Yazın

Açmış olduğunuz Facebook sayfanızın hakkınızda bölümüne mutlaka uygun ve doğru anahtar kelimeler yazın. Bu sayede anahtar kelimelerle ilgili Facebook üzerinden yapılan aramalarda direkt olarak hesabınızın görüntülenmesini sağlar ve çok daha fazla kişiye ulaşma fırsatı yakalarsınız. Esenyurt satılık daire, Beykoz ucuz kiralık daire gibi kendi bölgenize hitap eden anahtar kelimeler tercih edin. Facebook anahtar kelimelerin kullanımına önem vermekte olup bu kelimelerin doğru olarak seçilmesi başarınızı olumlu yönde etkileyecektir.

  1. Fotoğraf Tercihinde Seçici Olun

İnsanların ilk olarak baktıklarının resimler olduğunu unutmayın. Bu nedenle açıklamalardan ziyade resimlere odaklanın. Etkileyici ve dikkat çekici başarılı resimler çekmeye özen gösterin. Satmak ya da kiralamak istediğiniz taşınmazın gören kişilerin dikkatini çekecek resimlerini çekin, altına ise özelliklerine yer verin.

  1. Her Gelen Soruya Mutlaka Cevap Verin

Sosyal medya hesabınızı yükseltmek için mutlaka iletişiminizi arttırın. Bunun için sayfanızda yapmış olduğunuz paylaşımlar için yapılan her yorumu mutlaka karşı verin, size yöneltilen her soruyu istisnasız yanıtlayın. Etkileşimi arttırdıkça sayfanızın trafiği de artacaktır bunu unutmayın.

 

 

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz