Fibabanka Gayrimenkul Uzmanı Alacağını Duyurdu 

Türkiye’nin büyük bankalarından biri olan Fibabanka insan kaynakları personel alımı için yeni açılan pozisyonları duyurdu. Pozisyonlar arasında Fibabanka Gayrimenkul Değerleme Uzmanı pozisyonu oldukça yoğun ilgi görüyor.

Fibabanka İş Başvurusu İçin Aranılan Özellikler Neler?

•Adayların Harita Mühendisliği, Şehir Bölge Planlama, İnşaat Mühendisliği ya da Mimarlık Fakültelerinden mezun,
•SPK tarafından verilen değerleme uzmanlığı sertifikasına sahip,
•B sınıfı sürücü belgesine sahip olan ve aktif olarak araç kullanabilen,
•Şehir dışına seyahat yapmasına engeli bulunmayan,
•Takım çalışmasına yatkın, zamanı etkin kullanabilen, planlı çalışan,
•Sahada yoğun iş temposunda başarılı bir şekilde ayak uydurabilecek kapasiteye sahip.

Fibabanka İş Başvurusu Nasıl Yapılacak?

Pozisyon için kriterleri uygun olan adayların kariyer siteleri üzerinden verilen ilanlara online başvurusunda bulunmaları gerekiyor. Yine Fibabanka insan kaynakları sitesi üzerinden açılan iş ilanı üzerinden de başvuruda bulunma imkânınız bulunmaktadır. Doldurulan iş ilanları incelenecek olup uygun bulunan adaylar yazılı sınav için çağırılacak olup bu aşamayı geçen adayların ise sözlü mülakat aşamasını da tamamlamaları gerekmektedir. Bu iki aşamayı başarılı bir şekilde geçen adayların işe alımları gerçekleştirilmektedir.
Geleceği en parlak sektörler arasında yer alan finans sektöründe başarılı bir kariyer planlaması yapan adaylara hitap eden pozisyonda çok sayıda başvuru yapılacağı için adayların iyi bir özgeçmiş hazırlamaları gerekiyor. Başarılı CV hazırlayan adayların sınav daveti alma ihtimalleri diğer adaylara göre çok daha yüksek bulunuyor.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz