Fuzul Başakcity Boutique Projesi

Senetle topraktan ev alma imkânının sunulduğu Fuzul Başakcity Boutique Projesi butik konut projesi olarak son derece dikkat çekiyor. Projenin içerisinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire olmak üzere toplamda 4 farklı seçenek sunulurken henüz Fuzul Başakcity Boutique fiyatları açıklanmış değil.

Şu anda ön talep toplama dönemi devam ederken özellikle de 1+1 rezidans daire seçenekleri oldukça büyük ilgi görüyor. Vadiyaka projesi ile komşu olan Fuzul Başakcity Boutique Projesi daha önce bu bölgede çok sayıda konut projesini başarı ile tamamlayarak teslim eden Fuzul Yapı tarafından gerçekleştiriliyor. İstanbul Avrupa Yakası konut projeleri arasında yer alan projede şu anda ön talep dönemine özel son derece cazip fiyat seçenekleri sunulacak…

 

 

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz