İstanbul’un en çok ilgi gören bölgelerinden biri olan Kuruçeşme sınırları içerisinde yer alan ve Galatasaray Adası olarak anılan Su Ada Club için her gün yeni bir iddia ortaya atıl

Galatasaray Adası Satışa Mı Çıkarıldı?
İstanbul’un en çok ilgi gören bölgelerinden biri olan Kuruçeşme sınırları içerisinde yer alan ve Galatasaray Adası olarak anılan Su Ada Club için her gün yeni bir iddia ortaya atılmaya devam ediyor. Mali kriz içerisinde olduğu için transfer yapılamadığı haberleri ile spor magazininin gündeminden düşmeyen Galatasaray Spor Kulübünün bu darboğazdan Galatasaray Adasını satarak çıkmaya çalışacağı iddia edilmişti. 
Ada Kesinlikle Satılmayacak!
İlgili iddianın büyük haber ajansları tarafından da servis edilmesi ile beraber Galatasaray kulübü daha fazla sessiz kalamadı ve iddialara cevap verdi. Adanın satılmasının söz konusu olmadığı belirtilirken 1957 yılından bu yana adanın sahibi olan spor kulübünün burayı işletmeye devam edeceği açıklandı. Adanın en büyük özelliklerinden biride tamamen Galatasaraylılara özel olmasıdır. Çünkü adaya sadece Galatasaray Kulübü ve Galatasaray Sosyal Tesisleri üyeleri ya da bu üyelerin davetlileri girebilmektedir. Bu nedenle ada kulüp için büyük önem taşıyor ve satılmasına kesinlikle karşı çıkılıyor. 
Galatarasay Kulübü Resmi Açıklaması 
“Bugün bazı basın yayın organları ile internet sitelerinde yer alan Galatasaray Adası’nın satılacağı yönündeki haberlerin gerçekle uzaktan yakından ilgisi yoktur. 
Galatasaray Spor Kulübü Derneği Tüzüğü’ne göre satış yetkisi yönetimde değil genel kuruldadır ve Galatasaray Adası ile ilgili bu yönde ne alınmış bir karar ne de bir girişim söz konusudur. 
Tamamen dedikoduya dayandırılan, kaynağı belirsiz ve mesnetsiz bu tür haberlere itibar edilmemesini önemle rica ederiz. “

Kaynak:Emlakdanismanlari.com  

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.