Gayrimenkule Uygulanan İndirim İlgiliyi Arttırdı!

 

Türkiye’de çıkan indirimler sayesinde yurt dışından gelen gayrimenkul alımları arttırdı. Eskiden gayrimenkul yatırımları sayesinde 1 milyon dolarlık yatırım yapılması durumunda verilen Türkiye vatandaşlığı, şimdilerde 250 bin dolara indirilmesi özellikle Arapların ilgisini görmüş olup, buna göre de gayrimenkullerde indirim alımları arttırmıştır.

 

Türk Arap Ülkeleri İşbirliği Derneği, bu yıl ikincisini düzenleyeceği Gayrimenkul Proje Geliştirme ve Finansman Fuarı’nda Türkiye’de yapılmış olan gayrimenkuller ile kolay yoldan sahip olması amacı ile girişimlerde bulundurarak, bin 500 Arap yatırımcılarını kolaylık sağlayacaktır. Bu şekilde Arap yatırımcılar, yüzde yüz yatırım fırsatını yakalayarak, bunu değerlendirme imkanı bulacak. Fuarda bulunacak olan firmaların konut sahipleri satışta aracılık yapacak.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz