Gülperi Dizisi Çekim Yeri

 

2018 dizileri arasında çekime başlayan ve ekranlarda yeni dizi olarak yayımlanmaya başlayan Gülperi dizisi gerek konusu, gerek oyuncuları gerekse çekim yerleri ile merak konusu olmayı başarmıştır. TİMS&B yapım tarafından yapılan Gülperi dizisi, birçok kitleye hitap etmesi nedeni ile ilginç hikayesinin yanı sıra dizinin çekim alanlarıdır. Bu izleyicinin ilgisini çeken önemli konular arasında yer alırken Gülperi dizisi nerede çekiliyor konusunu gündeme getirdi.

Gülperi Dizisi Nerede Çekiliyor?

 

Başrolleri Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen’in paylaştığı Gülperi dizisi ilk bölümü Gaziantep ilinde çekilmiş olup, özellikle bu durum izleyicinin beğenisi ile karşılaşmasına neden olmuştur. Dizinin Gaziantep’te çekilmesi farklı ve oldukça ilginç mekanların ortaya çıkmasını sağlarken bu durum tabi ki izleyiciyi dizinin kendisine çekmesini sağladı. Gülperi dizisi çekim yerleri hakkında ise sürekli çekimler Gaziantep üzerinde çekilmeyecek olup, ileriki bölümlerin İstanbul’un farklı yerlerinde çekilmesi beklenmektedir. Gülperi dizisi İstanbul çekim yerleri olarak ise Arnavutköy ve çevresinde olması da gelen bilgiler arasında yer almaktadır.

İstanbul Arnavutköy

 

Pek çok diziye ev sahipliği yapan Arnavutköy, Gülperi dizisine de ev sahipliği yapacağı belirlenirken, şehrin özel olarak belirlenen gerek doğa, gerekse manzara bakımından avantajlı bölgeleri olarak belirlenmiştir. Modern yaşamı ile dikkat çeken İstanbul Arnavutköy, Ortaköy ve Bebek arasında yer almakta olup, turistik bölgeleri de içerisine almaktadır. Tabi ki restoran, kafeler ve eğlence mekanları olarak da elverişli yer olarak görülmektedir.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz