Yazlık Villa Kiralamaları Artıyor

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte yazlık bölgelerdeki villaların kiralanmasında da büyük bir artış meydana geliyor. Kiralanan villaların ihtiyaç duyulan tüm eşyaları barındırması en büyük ayrıcalıklardan birisi oluyor. Haftalık kira bedelleri 2 bin TL ve üzeri oluyor.

Özgürlük ve Rahatlık Var

Mea Villa Genel Müdürü Mücella Kantaroğlu Tarhan, vatandaşların artık otel ve tatil köylerinin haricinde villaları da tercih ettiğini belirtiyor. Tarhan’ın açıklamaları, “Son dönemin trendi tatil bölgelerinde villa kiralamak. Kiralanan evler dayalı döşeli ve tüm ihtiyaçlara hitap ediyor. Müşterilerimiz, kendi dört duvarlarında, kendi evlerine geliyor gibi kendisine özel havuzlarında tatillerini yapıyorlar. Evde kendi anahtarınız sizin elinizde. Siz evinize girer gibi istediğiniz saatte girip çıkıyorsunuz. Özgürlük ve rahatlık var. Kahvaltı saati yok, yemek saati yok, yüzme saati yok, işletmenin kurallarına bağımlı kalmadan istediğiniz saatte istediğinizi yapıyorsunuz. Gözlerden uzak olmak isteyenler için havuzu tam korunaklı villalar, süper lüks villalar, evcil hayvanı ile tatil yapmak isteyenlere özel villalar, balayı villaları, golf sahasına yakın villalar. Site içerisinde ortak havuzlu evler de var” şeklinde oldu.

Villa Kiralarken Dikkat Edin

Rezervasyon yaptırmadan önce kesinlikle şirketlerin detaylı bir şekilde araştırılması gerekiyor. İrtibat için yalnızca cep numarası bulunan şirketlerin tuzağına düşülmemesi ve yüzde 15 ila 20 üzeri indirimi bulunan, aşırı ucuz evlere de kanılmaması gerekiyor. Ön ödemenin yapılması ve kalan miktarın da eve girişte ödenmesi her zaman avantajlı oluyor.

Yazlık Villa Kiraları

1.Antalya / Kalkan Haftalık 2 bin 500 TL ile 8 bin TL.
2.Bodrum Ortak yüzme havuzlu daireleri haftalık 1200 TL civarında Lüks villalar haftalık 3 bin TL’den 10 bin TL‘ye arası.
3.Kuşadası Haftalığı 1000 TL 1 oda 1 salon apart dairesi Villa fiyatları 2 bin 500 TL ile 4 bin 500 TL arası.
4.Marmaris Apartlar 3 bin TL civarında Villalar  6 bin 500 TL’ye kadar çıkıyor.
5.Fethiye 1500 TL den başlayan haftalık kiralamalar 3 bin TL ye kadar çıkıyor.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz