Gündem Dizi İçerde’nin Çekimleri Nerede Yapılıyor?

Son dönemlerde gündeme oturmuş, izleyicilerini ekrana kilitleyen dizi olan İçerde’nin nerede çekildiği izleyicileri tarafından en merak edilen konulardan sadece biri.
İçerde, aslında Amerikan yapımı olan Köstebek (The Departed) filminden uyarlanan, yapımcılığını Kerem Çatay’ın, yönetmenliğini ise Uluç Bayraktar’ın üstlendiği bir Türk televizyon dizisi. Başrollerde yer alan Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut İynemli’nin yanı sıra, Çetin Tekindor’un ve Mustafa Uğurlu’nun da eşsiz performansı diziyi izlemek için harika bir sebep olarak karşınıza çıkıyor.

Dizinin konusu, Çağatay Ulusoy’un canlandırdığı Sarp ve Aras Bulut İynemli’nin canlandırdığı Mert’in kardeş olduklarından habersiz olarak birbirlerine rakip olmasıyla başlıyor. Sarp, Polis Akademisi’nden mezun olmasına bir hafta kala polislikten atılır ve yepyeni karanlık bir hayata adım atar. Ve pek tabii rakibi Mert de ona düşman olarak eşlik edecektir.

Dizi mekan olarak oldukça zengin olduğu için, farklı farklı birçok mekandan söz edebiliriz. İlk olarak dizinin en önemli, can alıcı sahnelerinin çekildiği yer yani Celal’in kebapçısı için çekimler, Hasköy’deki Safiye Sultan isimli kafenin arka bölümünde yapılıyor. Aras Bulut’un canlandırdığı Mert karakterinin evinde yapılan çekimler, Şişli Kazım Orbay caddesindeki bir dairede yapılıyor. Çağatay Ulusoy’un canlandırdığı karakter olan Sarp’ın konakladığı otopark için ise çekimler Fatih Şişhane caddesindeki otoparkta yapılıyor.

Sarp’ın annesine ait olan Umut’un Ev Yemekleri mekanındaki çekimler için de Fatih Üsküplü caddesinde, yine aynı isime sahip bir lokanta kullanılıyor.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz