Ortalama İstanbul fiyatları ile kıyaslandığında ortalamanın altında kalan Güngören son bir yıllık süreçte yükselişte olan metrekare fiyatları ile bu açığı kapatmaya uygun bir ilçe

Güngören Güncel Gayrimenkul Fiyatları Ne Kadar?
Ortalama İstanbul fiyatları ile kıyaslandığında ortalamanın altında kalan Güngören son bir yıllık süreçte yükselişte olan metrekare fiyatları ile bu açığı kapatmaya uygun bir ilçe olarak öne çıkıyor. Şu anda düşük olan ancak yükseliş grafiği gösteren konut fiyatları ile emlak yatırımı yapmak isteyen kişilere hitap eden Güngören özellikle de ekonomik arsa fiyatları ile dikkat çekiyor.
Göngören’de Satılık Arsa Fiyatları Ne Kadar?
Güngören satılık arsa fiyatları incelendiğinde metrekare fiyatlarının son derece değişken olduğu gösterilmektedir. Az gelişen yerlerde yer alan arsaların başlangıç fiyatları 200 bin lira sınırında yer alırken daha gelişmiş merkezi yerlerde yer alan arsaların fiyatları 58 milyon dolara kadar çıkabilmektedir. Ana arterlerde yer alan arsaların fiyatları daha yüksek olarak öne çıkarken aynı zamanda hem konut hem de ticari imar alan arsaların fiyatları da oldukça yüksek seviyelerde yer alıyor.
Güngören Satılık Daire Fiyatları Ne Kadar?
Güngören’de 1+1 satılık daire fiyatları 100 bin lira sınırında başlarken kentsel dönüşüme girerek yenilenen sıfır binalarda ve rezidanslarda bu fiyatları 790 bin liraya kadar çıkmaktadır. Aynı ilçede yer alan 2+1 daire fiyatları ise 125 bin lira ile 895 bin lira arasında değişkenlik gösteriyor. A3+1 daire fiyatları ise en düşük 175 bin lira en yüksek 1.840.000 bin lira bandında yer alıyor. Güngören’de kiralık daire fiyatları ise 1.150 lira sınırından başlayıp 2.500 liraya kadar çıkıyor.

Kaynak:Emlakdanismanlari.com

 

 

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz