Mardan Palace Hotel’in Hakimiyeti Belli Oldu!

 

Antalya’nın Kundu bölgesinde yer alan Mardan Palace Hotel, dünyaca ünlü bir otel olarak görülürken, bu otel sahibinin borçları tarafından haciz edilmiş olup, bu haciz sonrasında durumu pek çok kişi tarafından merak konusu oldu. Oldukça gösterişli ve talep gören bu otelin Halkbank tarafından haciz edilmesi durumunda otelin hakimiyeti merak edilirken, konu ile ilgili haber geldi.

 

Mardan Palace Hotel Hacre Uğramıştı!

 

Mardan Palace Hotel haciz edildi haberi geçtiğimiz zamanlarda haberlerde duyrulmuş olup, Rus iş adamı Telman İsmailov tarafından 2009 yılında açılmıştı. 1,4 milyar dolara gelen ve oldukça gözde otellerden olmayı başaran Mardan Palace Hotel, iş adamının alacaklıları tarafından haciz edildi. Buna göre de Halk Bankası’nın eline geçti.

 

Otel Hakkındaki Görüşmeler Sonuçlandı!

 

Halk Bankası’na geçen Mardan Palace Hotel için bir süredir görüşmelerin devam ettiği hakkın da bilgiler elimize gelmişti. Nihayetinde bu görüşmeler sonuçlanarak, Titanic Holtels tarafından görüşmelerin olumlu geçmesi üzerine Halk Bankası tarafından Mardan Palace Hotel, kiraya verildi.

10 Yıllığına Kiralandı!

 

Titanic Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Aygün, Mardan Palace Hotel hakkında yaptığı açıklamada ise otel ile ilgili uzun süredir Halk Bankası ile görüştüklerini ve bunun sonucunda ise 10 yıllığına Mardan Palace Hotel kiralandı konusunda net olarak imzaların atıldığını söyledi. Bu otelde eksik olarak ne var ise resort edeceklerini dile getirdi.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz