Hakkımızda

Emlakdanismanlari.com Kimdir?

Emlakdanismanlari.com  2011 yılı içerisinde faaliyete geçmiş ve sektörün toparlaycı gücü olmaya çalışan bilgi paylaşımı yapıp tartışma açan bir forum konsepti ile internete adım atmıştır. Ağırlık olarak emlak terimler, mevzuatlar vb gibi emlak ile ilişkili tüm bilgileri yorumlayarak kullanıcıları ile paylaşmaktan keyif almıştır.

 

Haberciliğe Geçiş

 

Belirli bir müddet emlak bilgi paylaşım hayatına devam ettikten sonra burada edindiği gelişim ve ekip ile birlikte sektörün gündem haberlerini takip ederek forumdan emlak haber sistemine dönmüştür. Yaklaşık 7 yıldır aktif olan sitemiz şuanda uzman ekip ile birlikte anlık olarak kullanıcılarına sunmaktadır.

 

Bize Ulaşın

 

Emlak dünyasına dair kaliteli bir içerik üretim merkezi olmasını hedeflediğimiz emlakdanismanlari.com üzerinde yer alan içerikler belirli ilkeler etrafında şekillenir.

Başlangıçta iki kişi tarafından yayın hayatına başlayan emlakdanismanlari.com, geçen zaman içinde bir ekip haline gelen birçok emekçi ile birlikte hayatını sürdürmektedir.

Bizimle iletişim kurmak isterseniz iletişim sayfamızı, hakkımızda daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz künye sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.