En önemli ulaşım projeleri olarak bilinen Halkalı-Gebze banlıyö hattı artık tamamlanmak üzere. İstanbul için çok önemli bir proje olarak kabul edilen projede istasyon çalışmalarının artık sonu görünürken, bazı istasyonların isim tabelaları bile takılmış durumda. Hattın son durumu ise kısa süre önce kuş bakışı olarak havadan görüntülendi. İşte son detaylar ve o görüntüler…

Banliyö Çalışmaları Son Sürat Devam Ediyor!

İstanbul için çok önem taşıyan ve merakla beklenen Halkalı Gebze hattında hizmet vermesi beklenen banliyö hattı çalışmaları son sürat devam ediyor. Kazlıçeşme- Marmaray arasında test amaçlı çalışmalarına başlamış olan Halkalı Gebze banliyö treni, kısa süre sonra seferlerini başlatacak. Ray bağlantıları tam olarak tamamlandığı sırada tren hattında ciddi bir çalışmanın yürütüldüğünü belirtelim. Kartal Pendik istasyonunda ise çalışmaların devam edildiği sırada havadan bazı görüntüler çekildi. Bu görüntülerden yola çıktığımızda ray bağlantıları ve istasyonlarının çoğunluğu bitmiş durumda.

Bu proje dev bir tren yolunu gözümüzde canlandırırken, çekilmiş olan görüntüler ise çok ciddi bir emeği teşkil ediyor. Hattın bu yılın sonuna doğru hizmete başlayacağı ifade ediliyor. Bir yandan ise tabelalar takılırken, tabelaların da görüntülenmesi ayrı bir hava kattı. Bakalım yıl sonuna kadar daha birçok fotoğraf çekimi ile adım adım proje hakkında yeni detaylar alabiliriz. Çalışmada ciddi bir emeğin olduğu ise söz konusu. Sonuç olarak istasyonun çok uzun olması insana dev bir tren yolu havası sunuyor.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz