Haymana Gayrimenkul Piyasası

Daire, müstakil ev ve turistik işletmeler ile geniş gayrimenkul seçenekleri bulunduran Haymana, Ankara’nın güneyinde yer alıyor. İlçedeki gayrimenkuller hem kullanım hem de yatırım amacı ile alınabiliyor.

Güncel Konut Fiyatları

Haymana’daki uygun gayrimenkul seçenekleri arasında yer alan daire ve müstakiller 2+1 ve 3+1 büyüklüğündeki konutlardan oluşuyor. İlçedeki 2+1 büyüklüğündeki gayrimenkullerin satış fiyatı 60 bin TL ve 67 bin TL arasında değişkenlik gösterirken, 2+1 müstakil bahçeli ve 50 metrekare ile 70 metrekare arasında değişen evler de bulunuyor. 3+1 büyüklüğündeki dairelerin satış fiyatı ise 115 bin TL civarında oluyor.

Güncel Arsa Fiyatları

İlçe, sahip olduğu termal kaynaklar ile sağlık turizmi yatırımcılarının dikkatini çekerken, yatırım planı için birbirinden farklı arsa seçenekleri de sunuyor. Arazinin imar ve ruhsat durumuna göre arsa fiyatları değişkenlik gösterebiliyor olup, farklı yatırım tiplerine de imkan sağlıyor.

Arsa fiyatları; 30 bin TL ve 1.900.000 TL arasında değişiyor. Çiftlik, bahçe ve turizm tesisi kullanımına uygun nitelikte olan arsalar, yatırımcılara birbirinden farklı alternatifler sunuyor. İlçede yer alan 2 bin metrekarelik bir tarlanın satış fiyatı 65 bin TL iken, 55 bin metrekarelik bir turizm imarlı arsanın satış fiyatı ise 1.900.000 TL oluyor. Termal kaynaklar çevresinde daha da fazla artış gösteren arsa fiyatları, büyük projeler ve yatırımlar için de farklı seçenekler sunabiliyor.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz