Hürriyet Emlak 1 Milyon İlan Barajını Aştı, Hedefte Yeni Projeler Var 

Emlak dünyasının hiç şüphesiz en güçlü oyuncularından biri olan Hürriyet Emlak yaptığı yeniliklerle kendisini geliştirmeye devam ederken her geçen gün daha fazla kullanıcıya ulaşmayı başarıyor. İlk kurulduğu günden bu yana 11 seneyi geride bırakan site 1 milyon ilan barajını aşarak başarısını gözler önüne sermeye devam ediyor. Site hizmetlerini yenileyerek daha fazla kullanıcıya ulaşmakta kararlı olduğunu gösterirken artık sıfır konut projeleri de sitede detaylı olarak yer alıyor.

Aylık 21 Milyon Ziyaretçi Hürriyet Emlak Sitesini Tercih Ediyor 

Konu hakkında açıklamalarda bulunan Hürriyet Emlak Ticari Koordinatörü Çağrı Bozay 1 milyon ilan sınırını geride bıraktıklarını belirterek aylık ziyaretçi sayılarının ise 21 milyon olduğunu belirtti. Site verilerini açıklayarak başarılarını gözler önüne seren Bozay sitelerinde şu anda sayıları 1800’ü aşan proje ilanına yer verdiklerini de belirterek elde ettikleri verilerin ise sektör değerlendirmesinde kullanılmak üzere çok önemli bir kaynak olduğunu söyledi.

Projeler Bölümü İle Yeni Emlak Projelerini Takip Edin 

Site ilk kurulduğunda satılık ve kiralık taşınmaz ilanlarına yer verilirken son yıllarda üretilen markalı konut projelerinin sayı olarak artması ile beraber Hürriyet Emlak sitesine projeler bölümü eklenmişti. Projeler kategorisine ağırlık veren site şu anda 1800’den fazla projeyi internet sitesi üzerinden tanıtıyor ve projelerin fiyatları ile lokasyon bilgileri gibi pek çok detaya yer veriliyor.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz