Hürriyet Emlak İlan Sayfası İyi mi?

Son yıllarda internet sektörünün büyümesi ile birkaç yıl önce ünlü gazeteler ilan sayfalarını internet ortamına taşıyarak internette bir devrimi gerçekleştirdi ,sarı sayfalar diye adlandırdığımız bu hizmetin internet dünyasına girişi ile birlikte ilan sahipleri alıcılara çok kolay bir biçimde ulaşır oldu .

Hürriyetemlak İlan Sayfasındandan memnun musunuz ?

Bu neticede gazetelerin açmış olduğu emlak siteleri kullanıcılar tarafından çok talep gördü ve açıldığı günden itibaren kullanılır ve aktif duruma geldi.Bu sektörde genellikle iki gazetenin rekabetine şahit oluyoruz birincisi hürriyet emlak ikincisi ise milliyet emlak bu iki siteden rant savaşını kazanan bana göre hürriyet emlak ,aslında siteler bakarsanız aynı ara yüzlerle oluşturulduğunu göreceksiniz yani aynı tasarımcının elinden çıkması olası fakat hürriyetemlak.com da daha fazla kullanıcı bulunması , bu sitenin daha popüler olmasına ve daha çok kullanılmasına zemin hazırlıyor.

İnsanlar bu tür emlak sitelerinden en çok dikkat ettikleri şey ilanının kaç kişiye ulaştığı ve ne kadar dönüm aldıkları bu nedenledir ki hürriyet emlak sitesinde daha çok kullanıcının olması insanları etkiliyor.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz