İbrahim Tatlıses’ten FETÖ Açıklaması: “Beni vurdurdu, mal varlığıma çöktü!”

İbrahim Tatlıses yaptığı açıklamada, Fethullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) kendisini vurdurduğunu, mal varlığına çöktüğünü açıkladı.

FETÖ’nün kendisiyle uğraşmasının sebebini, kendilerine himmet vermemesi olduğunu, “Bu kan emiciler, hile hurda ile her şeyi yaptı. Beni vurdurdu, her şeyimi almaya kalktı.  İzmir Folkart’ta oturduğum dairemi, Urfa’daki tarlamı ve hatta şirketten alıp anamın altına verdiğim arabayı bile haciz edip beni tamamen silmek için her şeyi yaptılar. Bunun nedeni FETÖ’ye himmet parası vermemem ve sayın Cumhurbaşkanımıza olan sevgi, saygı ve hayranlığım” sözleriyle açıkladı.

Bu Acımasızlar Yalan Dolan İle Her Şeyi Yaptı

Tarkim Havacılık’ın ortağı olan Faruk Bayındır’ın, Megatran Şirketi sahibi olan kayınpederi Ahmet Özbey’den 6 milyon dolar değeri uçak aldıktan sonra kandırıldığının farkında olduğunu söyleyen İbrahim Tatlıses, “Bu acımasızlar yalan dolan ve sahte belgelerle her şeyi yaptılar. Anama şirketimden alıp verdiğim arada kadar haciz ettiler” sözleriyle ailesine varana kadar mal varlığına el konduğunu belirtti. Sözlerine, “İlahi adalete güveniyorum ve gerçeklerin ortaya çıkacağından da yüzde yüz eminim.” şeklinde devam eden İbrahim Tatlıses, kendisinin vurulması olayına da hedef olarak Fethullahçı Terör Örgütü’nü gösterdi.

Bunların tümüne sebep olarak, cumhurbaşkanına olan sevgisi, saygısı ve hayranlığını ayrıca Fethullahçı Terör Örgütü’ne himmet parası vermemiş olmasını gösteren İbrahim Tatlıses, yaptığı açıklamalar ile tüm dikkatleri üzerine çekti.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz