Adres : Rüstempaşa Mahallesi Vehbibey caddesi Çam Sokak No:9/5 Sapanca/Sakarya

Mail : bilgi@emlakdanismanlari.com

 

 

 

 

İletişim sayfamıza hoş geldiniz. Soru sormak için Soru Cevap sayfamızı tıklayabilirsiniz.

 

İletişim formundan sorulan sorular cevaplanmaz.

 

 

 

 

Son Eklenenler

Apartman Dairesinde Bahçe Kullanım Hakkı Kimindir?
Apartman dairesinde kat sahiplerinin ortak olarak kullanımına açık olan kısımlar Kat Mülkiyeti Kanunu yasalarında net olarak belirtiliyor. Bu yasa kapsamında apartman bahçesinin kullanım hakkı kimindir? Apartman Bahçesi Kullanımı Kimin Hakkıdır?..
Çin’de de konut fiyatları aldı başını gitti!
Ülke fark etmeksizin konut sahibi olmak her insanın hayali olup, her ülkenin gelirine göre konut sahibi olması mümkün olurken, bazı kolaylıklar konut sahibi olmayı kolaylaştırmaktadır. Ülkemizde son zamanlarda konut alımlarında..
Ruhsatı Olmayan Yapılar İçin Kentsel Dönüşüm Yapılabilir Mi?
Türkiye Cumhuriyetinde ruhsat sahibi olan binalar ile ruhsatsız yapılar aynı haklara sahip değiller. Ruhsat sahibi olmayan ve imar izni olmayan binalar kentsel dönüşümden faydalana bilir mi? İmar izni olmadan yapılan..
Ev Sahibi Hakları
Ev Sahibi Hakları   Kiralanan bir taşınılmaz sonrasında yapılan sözleşmeler belli bir kanuna tabi tutulmakta olup, bu kanun ise Borçlar Kanunu kapsamında düzenlenmiştir. Düzenlenen bu sözleşme tabi ki hem kiracı..
Yapı Denetim Sistemine Yeni Düzenleme!
Resmi Gazete’ de yayımlanan Tebliğ kapsamı belli oldu. Denetimi yapılacak olan taze betonlar için öncesinde numune örneği alınması, testlere tabi tutulması, rapor süreçlerinin izlenmesine ilişkin usul ve esaslara düzenleme getirildi...
Bağımsız Bölüm Nedir?
Bağımsız Bölüm Nedir?   İnşaat sektöründe olanları yakından ilgilendiren konulardan birisi de bağımsız bölümlerdir. Bilindiği üzere bağımsız bölüm demek inşaatı bitmiş bir yapının kullanıma açık olan yerleridir. Bitmiş olan binandaki..
Apartmanlarda Ortak Alanlar Kiraya Verilir mi?
Apartmanlarda Ortak Alanlar Kiraya Verilir mi?   Apartmanlarda ortak alanlar, bağımsız bölgeler dışında olarak bilinmekte olup, ortak kullanım amacı ile yapılmış ve bu alanlardan tüm bina sakinleri için kullanım alanı..