İnşaat sektörü hakkında açıklamalarda bulunan AND Gayrimenkul Genel Müdürü Ali Baki Usta sektörün yaşadığı sorunlara vurgu yaparak bir dizi açıklamada bulundu. İnşaat sektörünün it

İnşaat Sektörünün İtibarı Yerlerde, Algı Berbat Durumda!
İnşaat sektörü hakkında açıklamalarda bulunan AND Gayrimenkul Genel Müdürü Ali Baki Usta sektörün yaşadığı sorunlara vurgu yaparak bir dizi açıklamada bulundu. İnşaat sektörünün itibarının yerlerde olduğunu iddia ederek sektör olarak artık radikal kararlar alınmasının zorunluluğunun altını çizdi. 
Mutlu İşçi Platformu Kurduk 
Sektörün büyük oyuncularının ortaya çıkarak “artık çocuk işçi çalıştırmayacağım ya da artık rüşvet vermeyeceğim” şeklinde büyük sözler vererek sorumluluk üstlenmek zorunda olduğunu belirten Usta sektörün acilen kurumsallaşması gerektiğini vurguladı. Bunun için kendilerinin de üzerlerine düşeni yapmak adına nisan ayında mutlu işçi platformu kurduklarını belirten Ali Baki Usta işçileri için özel sosyal alanlar oluşturduklarını belirtti. 
Yeni Projeler Üzerinde Çalışmalar Devam Ediyor 
Sektörün ancak atılacak son derece ciddi ve büyük adımlar ile toplanacağını belirten Usta AND Kozyatağı projesi ile ilk çalışmalarını başarılı bir şekilde tamamladıklarını dile getirdi. AND Pastel projesi için de çalışmaların devam ettiğini söyleyen Usta Kartal Pastel projesi için ise 700 evi teslim ettiklerini ve 400 dairelik ikinci etabın satışlarına da yakın zamanda başlayacaklarını dile getirdi. 
İlk etapta konut satışları için metrekare fiyatları 4 bin lira sınırından başlamıştı. Ancak şu anda konut fiyatları 6 bin seviyesine yükseldi. Proje tamamlandığında ise konutların fiyatlarının ilerleyen dönemde 9 bin liraya ulaşmasına kesin gözü ile bakılıyor. 

Kaynak:Emlakdanismanlari.com  

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.