Instagram Hikayeleri ve Gayrimenkul Sektörü

 

Sosyal medya platformları artık hayatımızın her alanına etki etmeyi başarıyor. İş yerinde, toplu taşımada veya tatilde sosyal medyadan kopmak pek mümkün değil. Hal böyle olunca bu platformlar üzerine daha fazla gidildiği görülebilir. Nitekim gayrimenkul sektöründe de benzer bir durum yaşanıyor. Instagram hikaye özelliği ile konut satışlarını arttırmak mümkün denilebilir.

 

Instagram Hikayeleri ile Satış Performansınızı Yükseltin

 

Eğer emlakçı olarak gayrimenkul alanındaki kariyerinizi geliştirmek istiyorsanız mutlaka sosyal medyanın gücünden faydalanmayı düşünün. Binlerce takipçiye ulaşmanız veya sosyal medya üzerinden reklam vermeniz, hedef kitlenizi yakalamanızı sağlayabilir. Ayrıca Instagram hikaye özelliği ile çeşitli konutların tanıtımlarını yayınlayabilir, potansiyel müşteri kitlenize hitap edebilirsiniz. Bu durum, doğrudan satış performansını arttıracaktır.

Sadece 24 saat boyunca izlenebilen hikayeler, elbette bununla sınırlı kalmıyor. Çeşitli içerikleri profilinizde ön plana çıkarabilir, dijital pazarlamanın temel yapı taşlarından birini kullanmaya başlayabilirsiniz. Hedef kitlenizin hangi saat aralığında Instagram üzerinde aktif olduğuna dikkat edin ve bu saatlerde paylaşımlar yapın. Böylelikle görüntülenme oranınız bir anda artacaktır.

 

Hashtag ile Kullanımı Daha Fazla Kişiye Erişin

 

Sosyal medya platformlarının en önemli özellikleri arasında etiket yani hashtag kullanımı yer alıyor. Paylaşımlarınıza ekleyeceğiniz etiketler ile görüntülenme sayınızı arttırabilirsiniz. Ayrıca içeriklerde konum bilgisi paylaşmayı ihmal etmeyin. Özellikle gayrimenkul tanıtımlarında konum bilgisinin etkili olacağını unutmayın. Bunların haricinde herhangi bir etkinlik adına sosyal medya üzerinden canlı yayın yapabilir, bir anda daha fazla kişinin dikkatini çekebilirsiniz.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz