İnternetten Doğalgaz Faturası Nasıl Ödenir?

Diğer yakıt türlerine göre hem çok daha çevreci olması hem de tüketim maliyetlerinin daha düşük olması nedeni ile doğalgaz tüketimi her geçen gün artmaktadır. Kullanılan doğalgaz tüketimi aylık olarak düzenli bir şekilde dağıtıcı firma tarafından faturalandırılmakta olup tüketime devam etmek isteyen kullanıcıların bunları düzenli bir şekilde ödemeleri gerekmektedir. Peki, internetten doğalgaz faturası nasıl ödenir?

İGDAŞ İnternetten Ödeme Var Mı?

İGDAŞ fatura sorgulama ve ödeme işlemleri farklı pek çok kanal üzerinden yapılabilmektedir. Zaten ödeme kanallarının tümünde önce sorgulama yapılarak kişiye borcu hakkında bilgilendirmede bulunmakta, kişi isterse bu borcu ödemektedir. İGDAŞ borç ödeme işlemleri tüm İGDAŞ vezneleri üzerinden yapılabilmekte olup buna ek olarak kurum ile anlaşmalı olan bankalar üzerinden de ödeme yapılabilmektedir. İnternetten doğalgaz faturası ödeme işlemini yapmak isteyen kişilerin ise anlaşmalı bankaların internet şubesi üzerinden hizmet almaları mümkündür.

Kredi Kartına Otomatik Ödeme Talimatı Verebilirsiniz

Fatura ödeme işlemlerinden kurtulmak ve her ay faturaların son ödeme tarihlerini takip etmekten kurtulmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey kredi kartına otomatik ödeme talimatı vermek olmalıdır. Pek çok banka dağıtım şirketleri ile anlaşmalı olarak hizmet vermekte olup aynı zamanda para puan hediyesi ile verilen otomatik ödeme talimatlarına ödül vermektedir. İGDAŞ kredi kartıyla fatura ödeme hizmetinden yararlanmak için kredi kartının ait olduğu bankayla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

 

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz