İstanbul Avrupa Yakası’nda Ucuz Kiralık Evler Nerede?

Türkiye’nin en büyük ve en kalabalık şehri olan İstanbul yoğun göç nedeni ile nüfusunu arttırmaya devam ediyor. Yükselen nüfus ile beraber barınma ihtiyacı günden güne artan İstanbul’da yükselen konut fiyatları insanları ev satın almak yerine kiralamaya itiyor. Konut kiralamak isteyen kişilerin en büyük önceliği ise ucuz kiralık evler aramak oluyor. Peki, İstanbul Avrupa Yakası’nda ucuz kiralık evler nerede?

Avrupa Yakası’nda Kirası En Düşük Evler Hangi İlçede?

Esenyurt bu konuda öne çıkan iller arasında bulunuyor. Avcılar ve Büyükçekmece arasında yer alan TEM yolu üzerinde bulunan Esenyurt kiralık ev arayan kişilere ucuz fiyatlardan başlayan pek çok seçenek sunuyor. Yeni yapılan Esenyurt konut projeleri ise daha yüksek fiyatlarla lüks konut seçenekleri de bulunmasını sağlıyor. İlçede ev tutmak isteyen kişiler için Esenyurt kira fiyatları 500 liradan başlayarak yükseliyor.

Beylikdüzü ve Avcılar Ucuz Kiralık Daire Arayanlara Hitap Ediyor

İstanbul’da ucuz kiralık daire arıyorum diyen kişilere Avrupa Yakası’nda hitap eden diğer iki ilçe ise Beylikdüzü ve Avcılar olarak öne çıkıyor. Beylikdüzü kiralık daire fiyatları 750 liradan başlıyor ancak deniz kenarına yaklaştıkça fiyatlar yükselerek artıyor. Avcılar kiralık daire fiyatları ise 400 liradan başlıyor ancak ilçede daire kiralarken yüksek deprem riski nedeni ile kiralık olarak tutulan dairenin güvenirliği mutlaka araştırılarak karar verilmeli.

 

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz