İstanbul Bağcılar’da 150 bin metrekarelik bir alan içerisine Millet Bahçesi yapılacak. İlçe artık daha cazip ve daha güzel bir hava katacak. İşte detaylar…

İstanbul’un Bağcılar ilçesinde, birçok bahçe ile vatandaşlar rahat nefes alıyor ve bu bahçeleri çok fazla benimsiyor. Aileler böyle ağaçların altında piknik yaparken çocuklarımız ise rahat nefes alarak heyecanla oyun oynamakta. Son gelen haberlere göre şehrin can damarı olan nostalji bahçelerinden sonra Millet Bahçesi’nin kurulacağı öğrenildi.

150 Bin Metrekarelik Alana Kurulacak!

Bağcılar’da kurulması beklenen Millet Bahçesi, İstanbul Havalimanı ve çevre yollarla bağlantılı olurken, tam ortada yer alacak ve 150 bin metrekarelik bir alana inşa ediliyor. 

Millet Bahçesi‘nde yer alacak detaylar için ise, son gelen açıklamalardan sonra bisiklet yollarının yer alacağı ve tırmanma duvarlarıyla birçok etkinliğin olacağı ifade ediliyor. Bunların yanı sıra ise su-doğal yaşam alanları ve köprüler gibi oyun alanları ile meydan ve sosyal tesisler de kurulacak.

Tüm bunlara ek olarak ise millet kıraathanesi ve spor alanları gibi yürüyüş yollarının da olacağı kesin.

İlçe artık daha cazip bir hale gelecek!

Açıklamalara göre bu durumdan sadece ilçe değil bölgede yer alan halkında bu durumdan faydalanacağı işaret ediliyor. Millet Bahçesii ile Bağcılar’da nefes alma devam ederken, böyle güzel Milliyet Bahçesi’nin olması şehri çok daha fazla cazip kılarak birçok ziyaretçiye misafirperverlik edecek. Şimdiden hayırlı olsun diyelim…

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz