Çatalca’daki Gayrimenkul Fiyatları

Çatalca, yatırımcılar için ve konut sahipleri için yatırıma açık, önü açık bir bölge olarak görülüyor. Fiyatlar uygun bir şekilde değerlendirildiği takdirde bölgede büyük kazanç elde edilmesi mümkün oluyor.

Çatalca Kendini Gösteriyor

İstanbul’un diğer bölgelerine nazaran biraz daha uzakta bulunan, dışarıda kalan Çatalca, son zamanlarda sunmuş olduğu konut ve yatırım imkanları ile kendini göstermeye başlıyor. Şehrin dışından ve merkezinden ilçeye olan ulaşımın çok uzak olmaması ile ve konumu ile konut sahibi olmak isteyenleri ya da yatırımcıları cezbediyor. Yeni havalimanının açılması için gün sayılırken, bölge yatırımcılar için aranan kan haline geliyor. Mevcut fiyatlarının İstanbul’un diğer birçok ilçesine nazaran daha uygun olması ise büyük bir avantaj sağlıyor.

Güncel Gayrimenkul Fiyatları

Konumu diğer birçok ilçeye kıyas ile farklı olsa da bölgedeki kira fiyatları fazla değişkenlik göstermiyor. Yine de yeni yapılan binalar haricinde, on yaş üstündeki binaların fiyatları diğer birçok ilçeden çok daha uygun oluyor.

Çatalca merkezinde bulunan 500 metrekarelik, oldukça büyük bir villanın kira fiyatı 7 bin 500 TL oluyor. Daha uygun bir bölge olan Çakıl’da ise 111 metrekarelik bir daireyi satın almak isteyenler 330 bin TL ile dileğini gerçekleştirebiliyor. Ferhatpaşa’da ise daha büyük alanlara sahip dairelerin fiyatları çok az bir fark yaratıyor. Bölgedeki 5 + 1 dubleks daire 340 bin TL olup, yatırımcıları memnun etmeye yetiyor.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz