İstanbul İçin Kentsel Dönüşüm Kira Yardımı Ne Kadar Oldu?

2018 yılında kentsel dönüşüm kira yardımları belli oldu.  İstanbul Ankara ve İzmir olmak üzere Üç Büyük şehirde kentsel dönüşüm kira yardımları sabit olarak belirlendi. Daha önce yayınlamış olduğumuz il il kentsel dönüşüm kira yardımları konusundan tüm illerimizin kira yardımlarını kontrol edebilirsiniz. Makalenin sonunda bu linki paylaşacağız. Peki istanbul’da kentsel dönüşüm için kira yardımı ne kadar oldu.

İstanbul Kentsel Dönüşüm Kira Yardımları 2018 İçin Güncellendi

Kentsel dönüşüm kapsamında riskli yapı olarak belirlenen yapılar için kira desteği 18 boyunca verildiğini biliyoruz.

Peki, bu yıl İstanbul’da riskli binalar bulunan yıkılmış binalara ne kadar kira yardımı verilecek? İstanbul kentsel dönüşüm kira yardımı 2018 ne kadar?

İstanbul kentsel dönüşüm kira yardımı 2018

İstanbul kentsel dönüşüm için kira yardımları 2018 yılı için 960 TL ye yükseldi. Başvurusu onaylanmış veya başvuracak olan kişilerin alacağı kira yardımı İstanbul-Ankara-izmir İçin 960 TL oldu

Sizce İstanbul İçin Kentsel Dönüşüm Kira Yardımı yeterli mi?

https://www.emlakdanismanlari.com/il-il-kentsel-donusum-kira-yardimlari-belli-oldu.html

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz