İstanbul’a Yakın Bayram Tatilinde Gidilebilecek Yerler

Alınan karar ile beraber 9 güne çıkarılan Kurban Bayramı tatili bu sayede tatilde gezmek isteyen kişilere son derece uygun bir fırsat sunuyor. İstanbul’da yaşayan kişilerin tercih edebilecekleri alternatif pek çok yer bulunuyor. Peki, İstanbul’a yakın bayram tatilinde gidilebilecek yerler nelerdir?

Maşukiye

İstanbul ile komşu cennet gibi bir tatil yeri arayan kişilere hitap eden Maşukiye Kocaeli’ne bağlı olan Kartepe bölgesinde yer alır. Bölgede çok sayıda otel, günü birlik apart ve hotel bulunurken aynı zamanda tur firmaları da günlük turlar düzenliyor.

Mudanya

Hem doğal güzellikleri gezmek hem de denize girmek isteyen kişilere hitap eden Mudanya eski Rum köylerinden tertemiz denizi ile güzelleşen kumsallara kadar tatilcilere son derece hoş zamanlar geçirebilecekleri pek çok alternatif sunuyor.

Kıyıköy

Trakya sahilinde adeta bir cenneti andıran Kıyıköy Kırklareli il sınırları içerisinde yer alıyor. Yemyeşil sahilleri ve upuzun bir kıyı şeridi ile dikkat çeken Kıyıköy pek çok kişi tarafından henüz keşfedilmediği için kalabalıktan uzak, sakin bir tatil geçirmek isteyen kişilere hitap ediyor.

Karasu

Sakarya’da yer alan gizli cennet olarak isimlendirilen Karasu aynı zamanda Türkiye’nin en uzun sahil şeridine sahip olan yeri olarak ta biliniyor. SİT alanı ilan edilen doğal güzelliği ve Acarlar Langozu, doğal gölü ve yeşil doğası ile dikkat çeken Karasu her geçen gün daha fazla kişi tarafından tercih ediliyor.

 

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz