İstanbul çok güzel olmasına rağmen çok fazla da yoran bir yerdir. Bu bakımdan burada yaşamakta olan kişiler, ilk fırsatta tatile gitmek istiyor. Ancak tatil süresi kısıtlı olduğu için yolun uzun olmaması ve yakın yerler daha fazla tercih edilmekte.

İşte sizler için tatillerde çok uzağa gitmeden kafanızı rahatlıkla dinleyebileceğiniz harika yerler…

1. Ağva

Ağva, İstanbul’a 1 saat uzaklıkta olan bir yerdir. 100 KM uzaklıkta olan ve gittiğinizde sizleri çok fazla büyüleyen bir güzelliğe sahiptir.

2. Kilyos

Sarıyer’e komşu olan Kilyos, Karadeniz kıyısında yer almaktadır. Çok güzel kafa dinlenebilecek ve sessiz bir ortamdır.

3. Riva

Genelde çoğumuz tarafından Çayağzı Köyü olarak biliniyor. Beykoz’a bağlı olan çok güzel bir yer. İstanbul’a ise çok yakın. Temiz havası sizi etkileyebilir.

4. Polonezköy

İstanbul’a sadece 25 km uzaklıkta olan ve yaz kış tatile uygun olan bir yerdir. Burada çok güzel taze kahvaltı ve sıcak bir çay içme imkanınız bulunuyor.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz