Kısa süre önce Ekrem İmamoğlu bir açıklama yaparak yarım kalan metro hatları ile alakalı açıklamalarda bulundu.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu Kabataş – Mecidiyeköy – Mahmutbey metro hattı bakım ve kumanda merkezini analiz etti. Metro hattı ile alakalı son durumu ele alırken, Mecidiyeköy – Mahmutbey Metro Hattı’nın 2020’nin Ocak ayı içerisinde açılacağını dile getirdi.

Mecidiyeköy – Mahmutbey metro hattının test sürüşlerinin çok önemli olduğu dile getirilirken, Metro hattının 2020’nin Ocak ayı içerisinde hizmete başlayacağı ve test sürüşlerinin çok önemli olurken, güvenlik önlemlerinin alındığı ifade edildi. Ayrıca metro hattında engelli kullanıma uygun hizmet verileceği belirtildi.

Yarım kalan metro hatları hakkında!

Yarım kalan metro hattı içinde bir açıklama yapan İmamoğlu, İstanbul için en önemli ulaşım aracının metro olduğunu ve yerin altını kullanmamız gerektiğini dile getirdi. yarım kalan hatlar için denetimin yapılacağı ve çok hızlı bir şekilde sürecin başlatılacağı ifade edildi.

Ulaşım konusunda İstanbul’un en büyük sorunu elbette trafik olurken, metro hatlarına olan denetimlerin artacağı belirtildi.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz