İstanbullular Müjde, Çok Ucuz 2 Bin Konut Yapılacak!

İstanbul’da ev sahibi olmak her geçen gün daha da zorlaşırken TOKİ İstanbul projeleri sayı olarak çok az olunca dar gelirli ailelerin konut sahibi olma hayalleri ne yazık ki gittikçe imkânsız hale geliyor. Sosyal konut projeleri konusunda büyük bir müjde veren Kiptaş Genel Müdürü İsmet Yıldırım ev sahibi olmayan dar gelirli ailelerin ev sahibi olmalarını sağlayacak 2 bin konut satışı gerçekleştireceklerini duyurdu.

KİPTAŞ Silivri 2017 Teslim 2 Bin Daire Müjdesi

Kiptaş Genel Müdürü İsmet Yıldırım Silivri’de yer alan 2 bin dairenin satışını normal piyasa fiyatlarının çok daha altında bir fiyat listesi ile satışa çıkaracaklarını müjdeledi. Son dönemde İstanbul’da konut satışlarında bir yavaşlama yaşandığı iddia edilse de aslında yaşanan sorunun sadece lüks konut projelerinde yaşandığı belirtiliyor.

Orta gelirli ailelere hitap eden konut projeleri ile ucuz konut projeleri deyim yerindeyse peynir ekmek gibi satılmaya devam ediliyor. TOKİ tarafından satışa sunulan konutlara yapılan rekor başvuru bu gerçeği gözler öne serdi. KİPTAŞ ‘ta TOKİ gibi ucuz konut satışları ile dikkat çekerken 1 ay içerisinde 2 bin konutun satışa sunulacağı belirtiliyor.

KİPTAŞ Satışları Tüm Hızı İle Devam Ediyor

İstanbul’un farklı pek çok bölgesinde konut projelerinin satışlarını devam ettiren KİPTAŞ taleplerin son derece yoğun olduğunu söylerken 2 bir dairenin satışa sunulmasının ardından Pendik bölgesinde de 350 ucuz konutu satışa çıkaracaklarını belirtti.

 

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz