Folkart Vega projesi İzmir’in gözde projelerinden biridir. Alsancak’ta konumunu alan bu proje 843 konuttan oluşacak ve 53 ticari alan kapasitesine sahip olacak.

Daire seçenekleri arasında da 1+1, 2+1, 2+1 dubleks, 3+1, 3+1 dubleks, 4+1, 4+1 dubleks ve 5+1 dubleks seçenekleri yerini alıyor.

Konutların daire büyüklüğü bakımından da 62 metrekare ile 441 metrekare arasında olması bekleniliyor ve ayrıca sosyal donatı alanına sahiplik yapıyor. Konut teslim tarihi de 2021 yılında Eylül ayında olması planların arasında yerini alıyor. Konum açısından da İzmir’in en büyük hastanesi Medicana International Hastane’nin hemen yan kısmında yerini alıyor ve ana akslarına yakın bir yerde konumunu alıyor.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz