Japonlar 2 Saatte Yaptıkları Köpük Evlerde Yaşıyor

Son derece düşük maliyetlerle 300 seneye kadar varlığını koruyan evler yapmak ister miydiniz? Yanıtınız evetse Japonya’daki köpük evler tam size göre demektir. Japonlar tarafından geliştirilen köpük evler sadece 2 saat içerisinde yapılıyor ve maliyetleri ise ortalama 2 bin doları buluyor.

Japonya’da Konut Sektörünün Geleceği Olarak Kabul Ediliyor

Geliştirilen özel teknoloji sayesinde sadece 2 saat gibi kısa bir sürede inşaatı tamamlanan köpük evler 300 yıl kullanılabiliyor. Yine konut üretim maliyetinin sadece 2 bin dolar olması bu konut teknolojisinin Japonya’da yaygınlaşmasını ve gelecekte bu konut tipinin daha fazla kullanılacağını düşündürüyor. Sosyal medyada yapılan paylaşımlarda ise genel görüş bu tip konutlarda insanların yaşamak istemediği yönünde ağırlık kazanıyor.

 

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz