Jet Sosyete Dizisi Nerede Çekiliyor?

Daha önce de büyük ilgi gören iki başarılı diziye imza atan Gülse Birsel yepyeni bir dizi projesi ile sevenleri ile yeniden buluştu. Jet Sosyete ismini taşıyan dizide hem senaristlik görevini üstlenen hem de Gizem Özpamuk karakterine hayat veren Birsel yine harikalar yaratacak gibi görünüyor. Dizinin oyuncu kadrosunda birbirinden ünlü isimler yer alırken başarılı Cast ve harika bir senaryo ile beraber Jet Sosyete dizisinin komedi dizileri kategorisinde yer alan büyük boşluğu doldurmasına kesin gözü ile bakılıyor. Peki, Jet Sosyete Dizisi Nerede Çekiliyor?

Jet Sosyete İstanbul’da Mı Çekiliyor?

Evet, Jet Sosyete dizisi İstanbul’da çekiliyor. Dizinin büyük bir bölümü set ekibi tarafından özenle kurulan ve Jetset Konutları olarak isimlendirilen plato üzerinde çekiliyor. Ağır yaşam koşulları altında ezilen bir ailenin bir anda sınıf atlayarak jet sosyeteye girişini mizahi olarak işleyen dizinin dışarıda yapılan çekimleri ise genelde Avrupa Yakası bölgesinde gerçekleştiriliyor. Dizinin çekildiği sabit bir mekân bulunmuyor ve dizi genelde günlük olarak planlanan bölgelerde yapılıyor. Yani dizi İstanbul’da ağırlıklı olarak kurulan öze platosunda çekiliyor ve bunun dışında kalan çekimler ise Avrupa Yakası bölümünde gerçekleştiriliyor.

Jet Sosyete Konusu Nedir?

Bir holdingin çaycısı olarak çalışan Yaşar Yüksel trajikomik bir dizi olay sonrasında çalıştığı şirketin Genel Müdürlük koltuğuna oturur ve kırk kanaat geçinmeye çalıştığı ailesi ile bir anda zenginlerin yaşadığı sosyeteye ayak basar.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz