Bundan 7 yıl önce 2012 yılında hizmet vermeye başlayan Kadıköy – Kartal metro hattı İETT’nin hizmete sunduğu yeni otobüs hatları ile ulaşımı kolaylaştırıyor. Kadıköy Kartal metrosu metrobüs aktarma istasyonları nereler? İşte tüm merak edilen detaylar…

Kadıköy Kartal metrosu metrobüs aktarması hakkında

2012 yılında açılan Kadıköy – Kartal metro hattı İETT‘nin hizmete açmış olduğu yeni otobüs hatları ile ulaşım sağlamakta. İETT tarafınca Kadıköy Kartal hattına aktarma yapılması için “KM” ile ifade edilen yeni hatlar yapıldı. Hizmete sunulan yeni hatlar ile beraber Anadolu’dan çeşitli bölgelere çok basit bir şekilde metro ulaşımı sağlanmakta. Kadıköy Kartal metrosu metrobüs aktarma istasyonları ise şöyle;

Kadıköy istasyonu

M4 Kadıköy Kartal metro hattına bağlı olan Kadıköy istasyonu, şekilde gösterilen 1 yönünde Kadıköy Otobüs Durakları, 2 yönünde Vapur İskeleleri ve 3 yönünde T3 Kadıköy-Moda Tramvayı ile 5 dk. yürüme mesafesinde bulunuyor. İskelelerden Eminönü, Karaköy, Beşiktaş ve Adalar istikametine kadar uzanmakta.

Ünalan istasyonu

M4 Kadıköy Kartal metro hattına bağlı olan Ünalan istasyonu, 10 dk. yürüme mesafesinde bulunan Uzunçayır Metrobüs durağı ile entegre bir yapıya sahiptir. Şekilde gösterilen 1 yönünde metrobüs kullanılarak Zincirlikuyu, Mecidiyeköy ve Avcılar istikametine gidilebiliyor. 2 yönünde ilerleyerek Fikirtepe, Haydarpaşa – Gebze Banliyö Hattı ve Kadıköy Şükrü Saraçoğlu Stadyumuna kadar erişim sağlayabiliyorsunuz.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz