Güncel Kadıköy Gayrimenkul Fiyatları Ne Kadar?

Sahip olduğu konumu ile pek çok ulaşım noktasına yakın olan ve aynı zamanda pek çok ilçeyi birbirine bağlayan bir köprü görevini üstlenen Kadıköy İstanbul’un en değerli ilçelerinden biri olarak öne çıkıyor. Sosyal yaşantının her daim hareketli olduğu, çok sayıda üniversite kampüsü barındıran ve en uzun sahil şeridine sahip olan bölgelerden biri olan Kadıköy sağladığı imkânların yanı sıra sürekli değer kazanan emlak fiyatları ile de yatırımcıların tercihi olmayı başarmaktadır.

Kadıköy Satılık Daire Fiyatları Ne Kadar?

İstanbul’dan ev satın almak isteyen kişilerin en çok tercih ettikleri bölgelerin başında yer alan Kadıköy bölgesinde yer alan konutların fiyatları bulundukları mahalleye göre değişkenlik göstermektedir. Bölgede en ekonomik daireler Merdivenköy, Hasanpaşa, Rasimpaşa ve Eğitim gibi belirli bölgelerde yer alırken işlek olan bölgelerde yer alan dairelerin fiyatları ise astronomik rakamlara yükselebilmektedir. Bölgede yer alan 1+1 daireler 220 bin liradan başlarken 1 milyon 500 bin liraya kadar çıkarken 2+1 dairelerin fiyatları ise 280 bin liradan başlayarak 4 milyon liraya kadar yükselebilmektedir.

Kadıköy 3+1 Daire Fiyatları Ne Kadar?

Geniş ailelerin tercihi olan 3+1 daire fiyatları için Kadıköy ilçesinde uygulanan en düşük fiyat ortalaması 400 bin lira olarak açıklanırken yeni yapılan konut projeleri, işlek caddeler ve lüks konutlarda bu fiyat 6 milyon lira sınırına yaklaşabilmektedir. Kadıköy kiralık konut fiyatları ise 1+1 daireler için en düşük 700 lira sınırından başlarken daire tipi ve konut konumuna göre 6 bin liraya kadar çıkabilmektedir.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz