Kadın Dizisi Nerede Çekiliyor?

MF Yapım ve MED Yapım ortaklığı ile hayat bulan Kadın dizisi daha ilk bölümü ile izleyenleri kendisine hayran bırakmayı başardı. Dikkat çeken konusu, başarılı oyuncuları ve çekim kalitesi ile dikkat çeken dizi eşini kaybettikten sonra 2 çocuğu ile hayat mücadelesi veren bir kadının hikâyesini izleyicilerle paylaşıyor. Daha önce Japonya’da yayımlanan Woman isimli dizinin Türkiye uyarlaması olan Kadın dizisinin ilk bölümü 24 Ekim günü Fox TV’de yayımlanarak televizyon hayatına merhaba demişti. Peki, Kadın dizisi nerede çekiliyor?

Kadın Dizisi İstanbul’un Hangi Semtinde Çekiliyor?

Dizini izleyici ile ilk buluşmasının yapıldığı çekimler İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde gerçekleştiriliyor. Genel çekimler ise ağırlıklı olarak Ortaköy bölgesinde yer alan Ortabayır Sokağı içerisinde kurulan sette yapılıyor. Dizideki Bahar karakterinin yaşadığı Saray Apartmanı bu sokak içerisinde yer alırken yine Bahar ile Sarp’ın beraber yaşamış oldukları evde aynı sokak içerisinde yer alıyor. Ancak dizi çekimlerinin dizi hayranları tarafından basılarak çekimlerde sıkıntı yaşanmaması adına dizinin yapımcılarının sıklıkla mekân değiştirecekleri ve hatta ilerleyen bölümlerde seti başka şehirlere taşıyacakları yönünde bilgilerde bulunuyor.

Kadın Dizisinin Konusu Ne?

Dizinin adından anlaşılacağı üzere kadınların hayatına dair hikâyeler paylaşılıyor. Daha 8 yaşındayken annesi tarafından terk edilen Bahar’ın yanı sıra Bahar’ın annesi Hatice Hanım, Bahar’ın kız kardeşi, kariyeri için çalışan Yeliz, erkekler olmadan ayaklarının üzerinde duramayacağını düşünen Yeliz, güzelliği ile dikkat çeken Jülide ve Bahar’ın etrafında yer alan diğer kadınların hayatları başarılı bir şekilde işleniyor ve izleyiciye aktarılıyor.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz