İstanbul’da son yılların gözde işyeri merkezi olan Maslak – Levent bölgesine olan yakınlığı nedeni ile son yıllarda emlak değerlerinin hızla arttığı Kâğıthane yatırımcıların ilgisi

Kâğıthane Güncel Gayrimenkul Fiyatları Ne Kadar?
İstanbul’da son yılların gözde işyeri merkezi olan Maslak – Levent bölgesine olan yakınlığı nedeni ile son yıllarda emlak değerlerinin hızla arttığı Kâğıthane yatırımcıların ilgisini çekmeye devam ediyor. Metrobüs hattı güzergâhında bulunmasının yanı sıra Boğaziçi Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet köprülerine olan yakınlığı ilçeyi yatırım açısından uygun seviyeye taşımaktadır. 
Kâğıthane’de Satılık Konut Fiyatları Ne Kadar?
Her geçen gün daha da hızlı yükselen konut fiyatları performansı sergilemeyi başaran Kâğıthane bu yanı ile konut yatırımı yapmak isteyen kişilere hitap etmektedir. Kâğıthane 1+1 daire fiyatları 150 bin lira sınırından başlarken kentsel dönüşüme girerek yenilenen binalarda ve sitelerde bu fiyatlar 850 bin liraya kadar yükseliyor. 
Özellikle de yakın yerlerde bulunan iş merkezlerinde ve ofislerde çalışan kişiler tarafından tercih edilen 2+1 daireler ise eski binalarda 170 bin lira sınırından başlıyor. Ancak yeni yapılan binalarda bu fiyatlar 1 milyon 150 bin liraya kadar yükselebiliyor. Kâğıthane ilçesinde bu kategoride çok sayıda daire bulunurken Çağlayan, Nurtepe ve Çağlayan mahalleri daha düşük fiyatlar ile satışa sunuluyor. 
Kâğıthane’de Güncel Kiralık Daire Fiyatları Ne Kadar?
Kâğıthane ilçesinde yaşayan kişilerin ödemeleri gereken kira bedelleri seçecekleri konutun yer aldığı binanın yaşına ve mevkiine bağlı olarak değişmekle beraber 690 lira seviyesinden başlamaktadır. 1+1 kiralık daire fiyatları 2 bin liraya kadar çıkarken lüks sitelerde yer alan 3+1 kiralık daire fiyatları 4 bin dolara kadar yükseliş göstermektedir. 

Kaynak:Emlakdanismanlari.com  

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.