Kalk Gidelim Dizisi Nerede Çekiliyor?

 

TRT 1 ekranların da Cumartesi akşamları yayınlanmakta olan Kalk Gidelim dizisi, gerek oyuncu kadrosu ile gerekse eğlenceli hikayeleri ile izleyici tarafından tercih edilen diziler arasında yer almaktadır. Bir aile komedisini konu alan Kalk Gidelim dizisi, diğer dizilere göre komediyi konu alması ile oldukça merak uyandırmıştır. 2017 yılının Kasım ayında yayınlanmaya başlayan Kalk Gidelim tutan ve devam eden diziler arasında yer almakta olup, Kalk Gidelim dizisi nerede çekiliyor merak edilen konular arasında yer almaktadır. Biz dizi hakkında sizlere bilgiler verirken nerede çekildiği konusunda da bilgileri paylaşacağız.

Kalk Gidelim Dizisi Seti Nerede?

 

Kalk Gidelim dizisi, büyüdüğü ve doğduğu ili bırakarak İstanbul’a giden bir adamın hayatını konu almış olup, izleyicisine muhteşem bir aile komedisi sunmaktadır. Kalk Gidelim dizisi nerede çekiliyor konusu da dizide kullanılan sahnelerin muhteşemliğinden kaynaklanmakta olup, bu dizi Ege taraflarında çekilmektedir. Konu ve olaylara göre değişse de genel anlamda dizi Mugla ve çevresinde çekilmekte olup, Muğla’nın Saburhane ile Yeşilyurt mahallelerinde çekilmektedir. Tarihi ve doğasal güzellikleri kullanılarak çekilen sahneler, izleyicileri de etkilemektedir.

STAFF Film’in yapımcılığı ile yapılmakta olan Kalk Gidelim dizisi, Mustafa Ali Dal (Erkan Sever), Ayça Varlıer (Nurcan Dal), Mehtap Bayri (Sevda Dal), Kerem Kupacı (Halil Kalkar) ve Füsun Kostak (Nuriye Dal Kalkar) gibi oyuncular yer almaktadır.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz