Emlak Konut GYO başkanlığı altında düzenlenen 20 yıl vadeli konut kredisi kampanyası tüm yurtta büyük ilgi görmeye devam ediyor. Ekonominin desteklenmesi ve inşaat sektöründeki dur

Kampanyanın İlk Günü 300 Konut Satıldı 
Emlak Konut GYO başkanlığı altında düzenlenen 20 yıl vadeli konut kredisi kampanyası tüm yurtta büyük ilgi görmeye devam ediyor. Ekonominin desteklenmesi ve inşaat sektöründeki durgunluğu sona erdirmesi amacı ile desteklenen markalı projelere ait olan konutlara yönelik olarak düzenlenen kampanyanın ilk günü 300 daire satışı gerçekleştirildi. 
Satış Ofislerinde Yoğun İlgi Yüzleri Güldürdü
Yeni başlatılan kampanya aynı zamanda Emlak Konut tarafından düzenlenen ikinci konut satış seferberliği olarak dikkat çekiyor. “Gayrimenkulde güç birliği daha güçlü Türkiye” sloganı ile 1 Şubat 2017 itibari ile başlatılan kampanyanın daha ilk gününde 300 adetlik satış rakamına ulaşılması büyük memnuniyet yarattı. Toplamda 30 farklı konut projesinin dâhil edildiği büyük kampanyada yapılan ciro tutarı da 150 milyon lira sınırını aştı. 
Telefonlar Kilitlendi 
Satış ofislerinin yoğun ilgi gördüğünü belirten Emlak Konut GYO aynı zamanda kampanyaya dahil edilen projelerin internet sitelerinde de büyük bir yoğunluk olduğunu dile getirerek bu ilginin devam etmesi durumunda stoklarda yer alan konutların kısa sürede tükeneceğini iddia etti. Yapılacak olan satışlarda ise firmanın ilk hedefi 1 milyar 960 milyon liralık satış rakamına ulaşmak. 
GYODER 75 Proje İle Kampanyayı Destekliyor 
Büyük kampanyayı destekleyen bir diğer inşaat firması olan GYODER ise 75 projesi ile kampanyada yer alıyor. 31 Marta kadar geçerli olan kampanya kapsamında tüketiciler belirlenen projelerden konut almaları durumunda 5 yıllık konut kredisi kullanmaları durumunda faizsiz konut kredisi paketlerinden yararlanırken 240 ay vadeli konut kredisi seçeneğinde ise 0,79 konut kredisi faiz oranı ile kredi kullandırıyor. 

Kaynak:Emlakdanismanlari.com  

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.