Kanal D’de yeni dizi Yüzleşme oyuncuları kimdir? Yüzleşme nerede çekiliyor? Kalender Kasabası nerede? İşte detaylar…

Kanal D‘de yer alan yeni dizi Yüzleşme’nin başrol oyuncuları Hande Doğandemir, Uğur Yücel, Engin Akyürek ve Yiğit Kiracı olarak biliniyor. Senaryosunda Altuğ Küçük’ün İsa Yıldız ve beraberinde Pelin Karamehmetoğlu ile beraber yazdığı ifade ediliyor. Yönetmen koltuğunda oturan isim ise, Ömer Faruk Sorak ve Burak Arlıel’in oturduğunu söyleyebiliriz.

Fikret yani Uğur Yücel aileden kalma çiçek yetiştirme ve esanslar üretimiyle meşguldür. Fikret’in ise kızı aniden kayıplara karışıyor. Hem çiçek yetiştirme hem de esans üreticiliği ile tanıdığımız Kalender Kasabası’nda yaşanan hikaye ile 15 yıldır saklanmış olan çok büyük sırlar Masal (Hande Doğandemir)’in kasabaya gelmesiyle birer birer ortaya çıkıyor ve kasabanın eski günlerle benzer bir yanı kalmıyor.

Kalender Kasabası Nerede?

Ülkemiz sınırları içerisinde Kalendar kasabası diye bir yer yok. Dizi için öyle bir isim verilen ve çiçek yetiştiriciliği ile esans üreticiliği için hikayeden esinlenerek, bir isim konulmuştur. Son günlerde TV ekranlarında İstanbul’un dışında çekimleri yapılan ciddi yapımları görüyoruz. Ülkemizin güzelliklerini seyirciye aktarma isteği her geçen gün artıyor.

Bu bakımdan Yüzleşme dizisi çok uzun bir zaman Antalya’da Alanya ilçesinde çekilecek. Kalender Kasabası’da Alanya’nın bir köyü aslında. Dizi, Akdeniz kasabası olarak izleyicilere yansıtılıyor. Sonuçta Antalya doğal güzellikleri ve şelaleleri ile bizleri büyülüyor. Ancak setin ileri ki dönemlerinde artık İstanbul’a gidileceği bekleniyor. Sonuç olarak şimdilik Alanya’da çekimlere devam ediliyor.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz