Kanal İstanbul’un Geçtiği Bölgeler Gelecek Vadediyor

Sahibinden tarafından yapılan açıklamalara göre, ülkenin en büyük projeleri arasında yer alan Kanal İstanbul’un güzergahında olan bölgeler, gelecek vadeden bölgeler oluyor.

Dört Önemli İlçe

Sahibinden adlı site tarafından yapılan açıklamada, İstanbul üzerinde büyük etkisi olan, gündemden düşmeyen Kanal İstanbul projesinin güzergahında olan dört ilçe, gelecek vadediyor ve gittikçe değerleniyor. Söz konusu ilçeler, Arnavutköy, Başakşehir, Esenyurt ve Küçükçekmece olarak sıralanıyor.

Emlak Endeksi Mayıs Ayı Verileri

Sahibinden Emlak Endeksi Mayıs verilerine göre, Başakşehir’deki satılık daire fiyatları, metrekare başına 3 bin 458 TL olup, son üç yılın zirvesine ulaştı. Başakşehir’i ikinci sırada takip eden Küçükçekmece’deki satılık daire metrekare fiyatları üç yılda yüzde 51,52 oranında artış göstererek 3 bin 375 TL oldu. Arnavutköy’deki satılık daire metrekare fiyatları ise üç yılda yüzde 56,41 oranında bir artış göstererek 2 bin 170 TL’ye ulaştı. Dördüncü sırada yer alan ilçe olan Esenyurt’taki satılık dairelerin metrekare başına düşen fiyatları, son üç yılda yüzde 37,42 oranında bir artış ile 2 bin 56 TL olarak belirlendi.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz